Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

СЕМІНАР RIVNE PEAT 2018

19.12.2018 компанія Aroks Crop у місті Рівне провела міжнародний семінар по торф'яній продукції та добривах пролонгованої дії.
Мета заходу: знайомство та принципи роботи компанії Aroks Crop; обмін досвідом та інформацією у сфері торф’яної та добривної галузі для покращення співпраці у майбутньому.
На нашій зустрічі зібралися ряд закордонних гостей: Mikskaar (Естонія), Plantacote ( Нідерланди), Jiffy (Німеччина) та партнери з різних куточків України. В першу чергу це оптові дистриб'юційні компанії, овочівники, тепличники, розсадники, садові центри, ландшафтні центри, квітникарі, лісові господарства.
Всі присутні мали змогу отримати інформацію по продуктах та принципах їх застосування безпосередньо від європейських виробників, відвідати дві виробничі бази по виробництву та переробці субстратів, засобів захисту рослин та добрив: Rich Land та Агрохімпак.

Це свято відбулося завдяки нашим партнерам, з якими ми будемо рости та розвиватися. Колектив компанії щиро вдячний всім присутнім за чудову атмосферу та позитивні емоції !

До зустрічі у Новому Році!!!

Назад