Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин
Red Fox Super

Red Fox Super

Діюча речовина
Бромадіолон 0,005%
Препаративна форма
гранули
Упаковка
1 кг

РЕД ФОКС СУПЕР – гранульована принада для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Засіб призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх появи.

Перевага гранульованої принади РЕД ФОКС СУПЕР – натуральні природні складники, що є дуже привабливими для активного поїдання гризунами. Препарат не викликає гострого отруєння, тому шкідники не встигають попередити всю популяцію про небезпеку. Відчуваючи задуху, вони виходять з укриттів і гинуть за межами приміщень, на відкритому місці. Поїдаючи принаду, навіть однократно, гризуни отримують смертельну дозу отрути та гинуть на 4-й–8-й день. До складу засобу входить гіркий компонент, що запобігає поїданню приманок птахами, знижує небезпеку випадкового отруєння нецільових видів тварин.

Спосіб застосування:

Препарат розміщують порціями у місцях, де виявлено гризунів або сліди їх життєдіяльності на шматках картону, поліетилену і т.п. Місця розкладки періодично оглядають, заповнють приманку по мірі її поїдання. Мертвих гризунів та залишки принад необхідно спалити або закопати у землю на глибину не менше 0,5 м. Принада може бути залишена для профілактики появи гризунів у спеціальних контейнерах, які перевіряють не менше 2-х разів на місяць.

Заходи безпеки: Під час роботи з препаратом використовувати гумові рукавички. Після закінчення робіт вимити руки з милом. Приманки розкладати і залишати в місцях, недоступних для дітей та тварин. Прибирання засобу з обробленої поверхні проводити вологим способом за допомогою содового розчину. При отруєнні негайно звернутися до лікаря.

Увага! Гризуни дуже чутливі до сторонніх запахів, тому рукавиці та ємності, що використовуються для насипання приманок, повинні бути без будь-яких запахів. Не використовуйте столовий посуд!

Ред фокс- плакат.jpg