Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин
Plantacote PLUSS

Plantacote PLUSS

Plantacote – комплексне гранульоване добриво, вкрите біорозчинною оболонкою мембранного типу, що забезпечує контрольоване вивільнення поживних речовин. Висока температура прискорює розклад добрива, нижча температура уповільнює його. Час розкладу не залежить від типу субстрату, pH, мікроорганізмів або рівня зрошення.

Plantacote — гранульоване добриво нового покоління найвищого європейського стандарту якості.

Plantacote починає вивільнятися після перших 2-3 тижнів при застосуванні. Завдяки цьому особливому механізму продукт є безпечним для культур; відсутній ризик сольового стресу, навіть після попередньо зберігання впродовж 2-3 тижнів.

Рекомендоване для підживлення усіх видів рослин: декоративних, квітучих, хвойних, плодових, ягідних та овочевих культур.

Plantacote PLUSS

Plantacote pluss - гранульоване добриво з контрольованим періодом розкладу, повністю вкрите оболонкою. Plantacote pluss має високий вміст заліза, що є дуже важливим для росту рослин.

Вміст поживних речовин
14 % N Загальний азот
6,3 % N Нітратний азот
7,7 % N  Аміачний азот
9 % P2O5 Фосфорний пентоксид розчинний у нейтральному аміачному цитраті та у воді
7,2 % P2O5  Розчинний у воді
15 % K2O Оксид калію, розчинний у воді
2 % MgO Оксид магнезії
4 % S Сірка, розчинна у воді
0,03 % B Бор
0,02 % Cu Мідь
0,4% Fe Залізо, 0.2 % хелатний полімер з этилендиаминтетраоцтовою кислотою
0,1 % Mn Марганець  
0,02 % Mo Молібден
0,05 % Zn Цинк 
8M: 14-9-14
12М: 14-8-14
 

Рекомендації для використання:

Для підживлення добриво Plantacotе pluss слід рівномірно змішати з субстратом. Добавки до субстрату (наприклад вапно) немають ефективного впливу. Рекомендоване співвідношення використання стосується лише неудобреного субстрату. Якщо використовувати субстрати з добривами Plantacote pluss, відповідно збільшується темп росту.  

Застереження: Зберігати у прохолодному і сухому місці. Перед тим як застосовувати цей препарат потрібно звертати увагу на рекомендації до кожного виду рослин.

Інформаційний лист.jpg