Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин
Plantacote MIX

Plantacote MIX

Plantacote – комплексне гранульоване добриво, вкрите біорозчинною оболонкою мембранного типу, що забезпечує контрольоване вивільнення поживних речовин. Висока температура прискорює розклад добрива, нижча температура уповільнює його. Час розкладу не залежить від типу субстрату, pH, мікроорганізмів або рівня зрошення.

Plantacote — гранульоване добриво нового покоління найвищого європейського стандарту якості.

Рекомендоване для підживлення усіх видів рослин: декоративних, квітучих, хвойних, плодових, ягідних та овочевих культур.

Plantacote MIX

Plantacote mix - гранульоване добриво з контрольованим періодом розкладу, складається з покритих та не покритих оболонкою компонентів. Початковий компонент забезпечує необхідні поживні елементи відразу в перші 2-3 тижні після застосування, тоді як контрольований компонент буде доступним для рослин до закінчення періоду розкладу.

Вміст поживних речовин
15 % N Загальний азот
6,5 % N Нітратний азот
8,5 % N  Аміачний азот
10 % P2O5 Фосфорний пентоксид розчинний у нейтральному аміачному цитраті та у воді
8,6 % P2O5  Розчинний у воді
15 % K2O Оксид калію, розчинний у воді
2 % MgO Оксид магнезії
5 % S Сірка, розчинна у воді
0,02 % B Бор
0,05 % Cu Мідь
0,15% Fe Залізо, 0.2 % хелатний полімер з этилендиаминтетраоцтовою кислотою
0,75 % Mn Марганець  
0,015 % Mo Молібден
0,015 % Zn Цинк 
Низький вміст хлору  

Рекомендації для використання:

Для підживлення добриво Plantacotе mix слід рівномірно змішати з субстратом. Добавки до субстрату (наприклад вапно) немають ефективного впливу. Рекомендоване співвідношення використання стосується лише неудобреного субстрату. Якщо використовувати субстрати з добривами Plantacote mix, відповідно збільшується темп росту.  

Застереження: Зберігати у прохолодному і сухому місці. Перед тим як застосовувати цей препарат потрібно звертати увагу на рекомендації до кожного виду рослин.