Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

12 -14 квітня в МВЦ відбулася виставка Flower Expo Ukraine 2016

Організатори:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
Союз українських квіткарів
Nova Exhibitions B.V.
12 -14 Квітня 2016
Київ, Україна

Голландський павільйон на ювілейній виставці Flower Expo Ukraine 2016!

ТОВ «Арокс Кроп» на даній виставці представляла такі європейські компанії: Jiffy ( Данія), Modiform (Голландія). Продукція від цих компаній в першу чергу направлена для партнерів, що займаються рослинами і взагалі розсадництвом. Це торф'яні горщики та таблетки, пластикові касети та горшки. Відвідувачі даної виставки мали можливість напряму поспілкуватися з іноземними представниками даних компаній, оцінити якість та переваги у використанні продукції.

У 2016 році виставка Flower Expo Ukraine відзначила своє десятиріччя і традиційно пройшла в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) в Києві 12 – 14 квітня. Серед учасників ювілейної виставки – голландський павільйон, який організувала компанія FlowerFame.

FlowerFame була заснована у 2006 р. фірмами Topflower BV (відомою раніше як Holland Flower Partners) і Blooming (засновник – відомий флорист Пітер ван дер Слюс), та цього ж року почала брати участь у квіткових виставках. Партнерами FlowerFame є східноєвропейські компанії, які працюють у сферах квітникарства, експорту та організації заходів, та саме завдяки реалізації спільних проектів FlowerFame має значний досвід ведення бізнесу. Сьогодні, після періоду занепаду, українська економіка починає відновлюватися, і вже цього року прогнозується економічне зростання у країні. Додатковим імпульсом для розвитку бізнес-середовища є підписання Угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом, яка почала діяти з 1 січня 2016 р. А це означає, що саме зараз – найкращий час для ведення бізнесу на українському ринку, який має величезний потенціал в умовах зростаючої Минулого року виставка Flower Expo Ukraine (31 березня – 2 квітня 2015 р.) була надзвичайно успішною. Адже захід відвідало близько 5000 осіб, а учасники залишились задоволені результатами і будуть брати участь знову. Тому ювілейна виставка у 2016 р. буде більш масштабною!

У виставці Flower Expo Ukraine 2016 участь брали іноземні компанії, серед яких багато голландських фірм, а саме: Amsonia, Beekenkamp Plants, Dekker Chrysanten, Deliflor Chrysanten, Esmeralda Farms, Fides by Dümmen Orange, Florist Holland, FlowerFame, Fresh from Source, Green Connect, Greneth Plants, Haakman Flowerbulbs, Holland Bulb Market, Jiffy Products, Modiform, Premier & Blenheim International, Ruiten Fleur, Schreurs Holland та StoKolex.

По закінченню заходу, компанія Арокс Кроп підвела підсумки від отриманих результатів. Це залучення нових та перспективних парнерів, підвищення лояльності з працюючими. 

Назад