Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

III Національний День Картоплі - с. Гальчин, Житомирської обл. - 17.08.16

17 серпня 2016 року ТОВ «Агріко Україна» та Всеукраїнська Аграрна Рада (за підтримки УАВК та низки інших партнерів), на базі господарства ПП «Імпак» (село Гальчин, Житомирська область), провели Національний день картоплі, де також були присутні представники компанії Арокс Кроп.

Попередньо була домовленість з головним агрономом ПП «Імпак» Колодницьким Олександром про випробування нового препарату- інсектициду Інспектор на дослідній ділянці по картоплі. З отриманими результатами та відгуками про продукт можете ознайомитись у відео- інтерв'ю. По підсумкам відзначено позитивні результати, тому плідна співпраця буде гарантована.

На щорічний, вже третій, День картоплі приїхало більше 400 картоплярів з усієї України. Та і не дивно, адже анонс заходу пророкував неймовірно цікаву програму.

Відкрив цьогорічний захід гостинний власник господарства Сергій Васильович Маліновський. Після чого слово було передане спеціалістам, що доповіли про структуру та стан ринку картоплі в Україні та світі. А розпочав дану сесію виступ Оксана Лопатко (Мінагрополітики України), що доповіла всім присутнім про адміністративно-правові проблеми та шляхи покращення в галузі картоплярства.

Цікаво було послухати, як галузь розвивається в інших країнах. Тому не менш захоплюючими був виступ Ніколя Перен (Посольство Франції в Україні) про стан галузі картоплярства та супровід її розвитку у Франції. Цікаво, що площа виробничих зон на території країни складає близько 20 000 га, кількість виробників становить – 850 господарств. Перелік сортів, що вирощується французькими фермерами налічує 450 найменувань. Як зауважив аташе, в країні виробляється 550 000 тон посадкового матеріалу, 160 000 тон з якого експортується в більш ніж 70 країн світу.

В свою чергу Герман Інтеман‬ (Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні) поділився з усіма присутніми станом галузі в Німеччині. Також, представник Посольства відзначив перспективи української продукції картоплярства на міжнародному ринку та окреслив механізми співпраці з Німеччиною.

Радник посла з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Каролін Спаанс впевнена, що: «об’єднавши зусилля виробників картоплі, галузевих асоціацій та уряду, картопляний сектор України найближчим часом буде дуже конкурентоспроможним на світовому ринку».

Друга сесія ознайомила аудиторію з технологіями захисту картоплі, ідентифікації захворювань та вплив використання мікродобрив на вирощування картоплі.

Перехід від лекційної частини до польової локації теж був незвичайним. Спочатку учасники заходу відвідали виробничі потужності компанія «Імпак», де мали змогу на власні очі побачити весь ланцюг виробництва, починаючи від сортування й закінчуючи пакуванням картоплі для постачання у торгівельні мережі.

Після огляду всіх етапів виробництва учасники перейшли до головної локації заходу – картопляне поле.

Даний захід для Арокс Кроп пройшов досить успішно, з великою кількістю нових знайомств та домовленістю про співпрацю. В практичній частині було продемонстровано результати роботи застосованих препаратів. Особливо відмічено було високий рівень організації. Завдяки таким міроприємствам- ми разом всі розвиваємся та рухаємось тільки вперед!

Назад