Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

День поля на базі СГ ТОВ «Родючість-Агро» - с. Торчин, Волинська обл. - 19.08.16

День поля 19 серпня 2016 року в Торчині, на базі сільгосптовариства «Родючість-Агро». Захід набув значних масштабів, адже кількість учасників перевищувала 150 чоловік, що для Волині досить велика цифра.

Представники Арокс Кроп плідно співпрацюють з Родючість Агро, адже неодноразово на даних демо- полях тестували свої нові препарати. Пересвідчившись у якості продукції- була можливість рекомендувати та демонструвати всім гостям зустрічі. Окрім засобів захисту рослин, менеджери компанії Арокс Кроп мали можливість ознайомити також з високоякісними прибалтійськими професійними торфами, європейськими добривами з мікроелементами, а також продукцією для розсадництва: торф'яні та пластикові касети, горщики. А для любителів органічного напрямку- власного виробництва добрив торгової марки «Стимовіт», що є витяжкою з біогумусу.

На Дні поля у всіх присутніх була нагода не лише дізнатися про новинки в галузі картоплярства (нові та вже давно відомі сорти голландської та вітчизняної селекції, технології сучасного захисту), а й поспілкуватися, обмінятися досвідом та налагодити ділові контакти.

З привітальним словом виступив шановний Володимир Йосипович Шегедин, директор СГТОВ «Родючість-Агро». Також, для вступного слова було запрошено низка фахівців галузі – представників Інституту картоплярства НААН України та Української асоціації виробників картоплі (УАВК).

Лекційна частина розпочалась з виступу голова УАВК, директора ТОВ «Агріко Україна» Гордійчука Миколи Павловича. В доповіді про «Стан і тенденції ринку картоплі в Україні та Європі» було презентовано багато корисної інформації. Першочергово мова йшла про розвиток галузі на території країни: коливання оптових цін, прогнози виробництва картоплі по всіх категоріях господарств, а також, стан картопляних полів в різних регіонах країни. Слід зазначити, що територія досліджень стану посадок мала широку географію: Львівщина, Волинь, Закарпаття, Тернопільщина, а також Чернігівська, Житомирська та Київська області. Спеціалісти асоціації, спільно з агрономами компанії Агріко Україна аналізували особливості поведінки сортів та консультували аграріїв щодо актуальних питань з вирощування картоплі.

Доречно було відзначено той факт, що сьогодні в Євросоюзі прогнозується дефіцит картоплі на переробку в обсязі майже мільйон тон. І Україна, маючи сусідами певні європейські країни, могла б зайняти цю нішу, постачаючи картоплю саме для переробних підприємств – вважає президент Асоціації Гордійчук Микола. Проте на перепоні цьому стоїть невідповідність української системи сертифікації картоплі вимогам Європейських співтовариств.

Не менш цікавими був виступ наших колег з Інституту картоплярства, що розповідали про використання генетичних ресурсів в селекції картоплі (кандидат с-г наук Гордієнко Валентина Василівна). Звісно, в теоретичній частині мова йшла й про захист картоплі від компаній ТОВ «Дюпон Україна» (програма сучасного захисту від фітофторозу), ТОВ «Укравіт агро» (елементи технології захисту картоплі від Укравіт), ТОВ ТД «Ензим-Агро» (препарати ТД «Ензим-Агро» в технологіях вирощування картоплі), ТОВ «Франдеса Україна» (пестициди з Білорусії на полях Волині), ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» (Ранман Топ – новий стандарт у захисті картоплі від фітофторозу) та інші.

Підкріпити теорію практикою всі учасники відправились на поле. Демонстрація сортів картоплі викликала у аудиторії надпозитивні емоції: висока врожайність з куща, стійкість картоплі до хвороб, привабливий зовнішній вигляд бульб, форма, вирівняність і розмір, колір шкірки та м′якуша.

Компанія Арокс Кроп хоче висловити щиру вдячність Володимиру Йосиповичу Шегедину, за надану можливість взяти участь в Дні поля, що відбувся на базі підприємства «Родючість-Агро». Ми впевнені, що організований захід посприяє налагодженню корисних контактів, росту іміджу організаторів та розвитку галузі картоплярства в цілому.Назад