Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

День Картоплі від компанії Агріко - с. Семиполки, Київська обл. - 28.07.16

28 липня, у селі Семиполки, Броварського району, Київської області на базі господарства ТОВ «Бровари картопля» відбувся Національний День Поля «Картопляна майстерня», на яку завітали представники компанії Арокс Кроп. На базі, де поля картоплі межують з двома картоплесховищами, зібралось більше 240 фермерів з усієї України. Організаторами цього довгоочікуваного заходу виступили компанії «Агріко Україна» та «Сингента».

На декількох локаціях, ТОВ «Агріко Україна» влаштувала демонстрацію 20 сортів, що гарантують бездоганну якість та забезпечують отримання найвищих врожаїв, а саме: Рів’єра, Імпала, Ероу, Еволюшн, Мадлен, Есмі, Констанс, Арізона, Романо, Фалука, Марфона, Воларе, Розаголд, Курода Пікассо, Рудольф, Люся, Роко, Арсенал та Курас.

На лекційних класах учасники Дня поля мали нагоду дізнатися про нові успішні практики ведення бізнесу на картопляному ринку та кооперативи виробників картоплі. Про це доповів директор ТОВ «Агріко Україна» Микола Гордійчук. З особливостями збуту готової продукції в Україні та співпрацю з великими мережами ознайомили гостей представники ТОВ «Metro Cash & Carry Україна».

Лекційна частина по основам фітопатології стала справжнім відкриттям, адже саме там гості заходу мали змогу прослухати введення в основи фітопатології, а фахівці, в свою чергу, надати відповідь на запитання учасників. У рамках практичної частини класу учасники змогли спробувати себе у якості фітопатологів й діагностувати хвороби картоплі, а також визначити методи боротьби з ними і способи запобігання їх виникненню.

Під час лекційно-польового класу були продемонстровані технології захисту компанії «Сингента» на насіннєвих сортах картоплі компанії «Агріко Україна», особливості «Азоксистробін-технології», а також особливості застосування протруйників.

В перервах між надцікавими майстер-класами, всі бажаючі мали нагоду оглянути нове (вже друге!) сховище для насіннєвої картоплі: його масштаби, місткість та оснащеність професійним технологічним обладнанням.

Підводячи підсумки, можна зазначити, що цьогорічна «Картопляна майстерня» надала можливість співробітникам Арокс Кроп отримати максимальну віддачу від спілкування, адже актуальність деяких питань галузі та практичні способи їх вирішення завжди будуть посідати передове місце.

Назад