Aroks Crop — енергія розвитку!
Засоби захисту рослин, Добрива, Професійні субстрати, продукція для вирощування рослин

На вісімнадцятигектарній площі саду у Настасові компанія «Агропродсервіс» почала збір яблук урожаю 2016 року

Останні роки через посуху, різке пониження водних горизонтів та брак води для крапельного зрошування садівництво переживає не найкращі часи. Лише винахідливість настасівських садоводів та наполегливість керівництва компанії дають можливість не тільки утверджувати, а й розвивати цей напрямок господарювання.

Любов до саду для нас – це далеко не чистий бізнес, - каже Іван Чайківський. Це радше стан душі і потреба приносити людям радість. Здавна сад був окрасою сільської господи, тому озеленення виробничих комплексів у «Агропродсервісі» здійснюють і шляхом закладання садів.
Попри цю обставину тут два роки тому приступили до здійснення більш серйозного проекту, а саме – формування так званого шпалерного саду. Загалом цей бізнес досить дорогий і забезпечити його ефективність значно важче, ніж у рослинництві. Але перші результати вже вселяють надію.

Минулого тижня ПАП «Агропродсервіс» почало реалізовувати першу партію урожаю 2016 року. Тонни ранньоосінніх сортів соковитих і смачних яблук «Гала-Шніге» і «Гала-Маст» надійшли у торгову мережу міста Тернополя. Наступними для реалізації будуть такі сорти яблук як «Голден», «Ред-Ван», «Ред-Кап».

Пропонована ціна для покупців є доступною, бо становить у межах восьми гривень за кілограм, що є значно нижчою від завізних плодів. На сьогодні базова врожайність дворічного настасівського саду становить 20 тонн з гектара. Вона є плановою і на наступний рік, як говорить садовод Руслан Кремпович, буде вищою. Це непогані показники врожайності, якщо зважити на те, що цьогоріч при цвітінні дерев було 2-3 градуси морозу, пройшло два градобої і катастрофічно не вистачає води для крапельного зрошування.

Назад